Blog

4. narozeniny blogu

12. června 2015 v 7:00 | Včelka
Dnes jsou to již 4 roky, kdy jsem se začala věnovat tomuto blogu. Dnes tu z toho mám spíše takovou malou fotogalerii mých úlovků, které sice nejsou nijak závratné, ale mě to holt baví :D
Nemám již tolik času se tomu zde věnovat (a podle toho to také vypadá), ale snažím se to tu jakžtakž udržovat :)
Tak vzhůru do dalšího roku :)

Tři roky s blogem

27. července 2014 v 17:40 | Včelka
Povedlo se mi prošvihnout 3. narozeniny blogu. Toto letí, to snad není možný. Ovšem bylo toho moc. Teď si užívám zaslouženého volna a pomalu se budu připravovat na přijímačky na navazující studium. Sice šance nejsou vysoké, ale rozhodla jsem se, že to zkusím. Jo, jako bych té školy neměla málo :D Pak také plánuju začít studovat němčinu. Německé hranice mám za rohem a platy v mém oboru tam jsou dvojnásobné, ne-li trojnásobné. Takže takový je plán do budoucna.

Plánovala jsem, že se zase začnu věnovat blogu, alespoň pár článků měsíčně, ale upřímně se mi do toho moc nechce, protože můj notebook stávkuje a hrozně se zasekává, tudíž jenom zmenšít fotku, přidat rámeček a popisek je procedura drásající mé nervy. Tak uvidím, jak to pujde.

2 roky blogu

12. června 2013 v 8:00 | Včelka
Dnes jsou to přesně dva roky od založení blogu!
Doufám, že se budeme "vídat" i nadále :)
15 000!

16. května 2013 v 18:01 | Včelka
Bohužel teď mám hrozně málo času se blogu věnovat, a holt je to vidět. Nestíhám navštěvovat jiné blogy a komentovat, a jsem ráda, když občas stihnu přidat nějaký ten článek. A tak to v nejbližší době bude i nadále. Bohužel :)


10 000!

31. července 2012 v 12:00 | Včelka
Není možná.
Moc jsem teď na blog neměla čas a také to bylo znát, ale co, tohle krásné číslo tu je :D Podle počítadla blogu už tu bylo dávno, ale co :D
Jeden rok!

12. června 2012 v 7:00 | Včelka

Doufám, že se tu budeme potkávat i nadále! :)

 
 

Reklama

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU! Budu ráda, když se sem vrátíte ;)