Děti moje

26. února 2012 v 10:00 | Včelka |  Filmy
Nedávno jsem byla v kině na tomto novém filmu, v českém názvu Děti moje. Hraje tam totiž můj nejoblíbenější herec George Clooney. To bych si neodpustila, kdybych nějaký jeho film vynechala.
Ale tak by nebylo na škodu, kdybych film trošku zhodnotila :)

Hlavní linií příběhu je, že Mattova (George Clooney) manželka utrpí nehodu na motorovém člunu a je v kómatu. Matt se tak musí začít sám starat o své dvě dcery s jejichž výchovou to doposud moc nepřeháněl. Lékaři nedávají jeho ženě žádnou šanci na probrání se z kómatu a podle manželčiny vůle ji mají odpojit od přístrojů.
Do toho se Matt ještě dozvídá od své starší dcery Alexandry (Shailene Woodley), že jeho žena měla milence a proto měla Alexandra rozpory se svou matkou. Matt se rozhodne, že toho muže najde. Vše se ale začne komplikovat, když se z milence vyklube makléř, který má pracovat na prodeji jejich velkého rodinného pozemku.
Žánrově je film drama, ale objevily se i úsměvné scény. Navíc havajská příroda, kde se film odehrává, je velmi krásná. Plus se mi moc líbila herečka, která ztvárnila Alexandru. Myslím, že o ní ještě uslyšíme. Takže já film doporučuji :)

obrázek vyhledal strejda Google
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU! Budu ráda, když se sem vrátíte ;)